facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 15. Bölümü ile 24 ekim 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da Show tv ekranlarında sakın kaçırmayın... Ayşegül'ün Murat ile birlikte Cannes'e gitmesi Can için oldukça kötü bir durumdur. Elinden hiç bir şey gelmeyen Can Ayşegül'ü kaybettiğini düşünerek öfkelenmektedir. Hayatının hatasını öfkelenmekle yapan Can derdini balıkçıya anlatır. Bir plan düşünen balıkçı Ayşegül ve Can'ı tekrar bir araya getirir. Can ve Ayşegül arasındaki buzlar zamanla erirken gerçekler Ayşegül'ün hayatında yeni bir sayfa açmaya yetecektir peki Ayşegül hangisini seçecektir?
İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (3)
yorum selvin dogan

İzlediğim tek dizi ilişki durumu karışık, berk oktay evet oyunculukda da bir marka!..ekranın en yakışıklı,en sempatik, en güzel gülüşlü, en güzel bakışlı, en iyi oyuncusu.daha ne olsun.ben ilk defa bir diziyi ve bir oyuncuyu bu kadar beğeniyorum. Berk Oktay 'ı ilk kez bu dizide gördüm,izlemeye doyamiyorum doğrusu. .dizide senaryo daha iyiye doğru gidecek sanırım. Dizide herkes çok iyi.sezai altekin,nurseli idiz çok renk katıyor. ayşegul zaten doğal ama bazen konuşması, ınatlasması yoruyor.14.bölümdeki aysegul'un evi terkettigindeki müzik berbattı, şarkıyı söyleyenler de ses de kötüydü.müzik eğitimi almış birisi olarak hiç beğenmedim. Sevgili berk oktay sanırım hiç sinema filmin yok!!!çok üzüldüm senin gibi jestleri,mimiklerini vs bu kadarmış kullanan birisi her rolü çok iyi başarır.komedide de en başarılı jön şu an seni görüyorum. .o güzel bedeninden ne kadar muhteşem karakterler fışkırıyor. .seni izlemek çoook hoş,hep ekranlarda kal, hep bizimle ol..ilişki durumu karışık ekibine çok teşekkürler ki dünyada ve ülkemizdeki sıkıntılı süreçte antidepresanımız oldunuz.umarım artık dizideki bipolar da dengeye oturur..sevgiler tüm ekibe...

yorum Berat

Bu dizi harika severek izliyorum

yorum Esra

Bu dizi oyuncular çok iyi..fragmana bayıldım, çok güldüm. Aycan çok iyiydi.berk oktay'ı izlemek inanılmaz keyifli. Teşekkürler idk ekibi. ..umarım bölüm keyifli devam eder.berk oktay yılın en iyi oyuncusu.


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. fragmanı,İlişki Durumu Karışık 15. Bölümde neler olacak,İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm ne zaman,İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti