facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 16. Bölümü ile 31 ekim 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da Show tv ekranlarında sakın kaçırmayın... Elif'in Can ve Ayşegül hakkında anlattıklarının doğru olduğunu anlayan aile Can ve Ayşegül'ün sahte evliliğinin son vermesini ister. Can bu duruma karşı gelir Ayşegül'ü bırakmaya niyeti yoktur. Ayşegül ise Can'ı geride bıraktığına kendini inandırmıştır faka hiçte öyle olmadığını görür. Can kendini affettirebilmek için Ayşegül'ün peşine düşer ve bir teklifte bulunur. Bu teklifi kabul eden Ayşegül ve Can arasında barış sağlanacak mı?
İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Şebnem

Can'ı fazla üzme Ayşegül


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. fragmanı,İlişki Durumu Karışık 16. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti