facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı 11 Temmuz Can Tekin Ve Ayşegül Evleniyor
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. İlişki Durumu Karışık 2 .bölümü 11 temmuz cumartesi akşamı saat 21:00'da Atv ekranlarında sizlerle. Can Tekin Ayşegül'e bir anlaşma teklif eder. Sözde kağıt üzerinde olan bu evlilik anlaşması beklenmedik sonuçlar doğuracaktır. Can'ın ailesiyle de tanışan Ayşegül büyük sürtüşmeler yaşayacak.
İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı 11 temmuz Can Tekin Ve Ayşegül Evleniyor fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık ,İlişki Durumu Karışık ne zaman,İlişki Durumu Karışık fragmanı izle,İlişki Durumu Karışık dizi fragmanı,İlişki Durumu Karışık konusu,İlişki Durumu Karışık oyuncuları, İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti