facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı 5 Aralık Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 21. Bölümü ile 5 aralık 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da Show tv ekranlarında sakın kaçırmayın... Can, Efe ve Ece'nin geçirdiği kaza sonucunda herkes için şok etkisi yaratmıştır. Ayşegül acı kaybın üzüntüsünü yaşarken hiç bilinmeyen bir gerçeği öğrenir.
İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı 5 aralık Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı Yorumları (7)
yorum İsimsiz

Can Elifin oyununu gizlice öğrenmeliama hiçbelli etmeden düğün günü nikah masasında herkesin içindeElifi rededip Ayşegülü cağırıp o masada onunla evlenmeli.Daha sonra evlilikleri yeni bölümlerle devam etmelidir..

yorum Ela

Ne yani kotulermi kazanacak eger oyle olursa show tv benim icin bitti elifte ayni aysegule yasatigi duyguyu yasamali zaten en cok sevdigim dizim acil ask araniyora da final yapti seyredilecek dizi birakmadi

yorum fahriya

Güzel dizi anma həyəcan lazım elifi yolarim

yorum Hamiyet

Artık elifin yalanının çıkması gerekiyor sıkıyor artık

yorum beren

biraz hareket olsun birazda heyecan

yorum Hakan

Güzel dizi ama senaryo biraz vasat olmaya başladı bence biraz daha hareket olmalı 20. Bölüm sıkıcıydı efenin diziden gitmeside iyi olmadı.

yorum Figen

Off yaa hep fragman bekliyoruzzz


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm 2. fragmanı,İlişki Durumu Karışık 21. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı özeti