facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı 12 Aralık Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 22. Bölümü ile 12 aralık 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da Show tv ekranlarında sakın kaçırmayın... Elif ve Can'ın karşısına çıkan sürpriz misafir tüm dengeleri değiştirir. Önemli bir kararın eşiğine gelmişlerdir. Elif Mediha hanım ile kurduğu planı devreye sokar. Can ile birlikte kendi doktoruna gelen Elif hamile olduğu numarasına yatar. Can Elif'in hamile olduğuna inanıp artık ona ait olduğunu düşünür.
İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı 12 aralık Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı Yorumları (5)
yorum sali

yasa be Aisegul seni coook seviyaruz

yorum İsimsiz

hemen bu bebek diziden ciksin cunku bu dizinin romantik komedisi kalmadi lutfen daha eglenceli yapin daha onceki bolumleri daha iyidi

yorum silver

Bən hər hafta bu diziye bakdikca haftalik yorğunluğumu atip enerji aliyorum.bu kadar güzel dizi yayınladığiniz için Təşəkkür ederim.

yorum seher

biraz daha hareketli komik sahnelere ihtiyacınız var.

yorum öykü

lütfen elifin hamilelik yalanı ortaya çıksın(gerçekten sıkıcı olaya başladı) mediha karekteri çok başarılı.


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 22. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm Fragmanı özeti