facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı 23 ocak cumartesi akşamı yeni bölümü ile sizlerle. Yeni bölüm fragmanı televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Bu akşam 26.bölümü ile ekranlara gelecek olan İlişki Durumu Karışık dizisinde çok saçma olaylar meydana geliyor. Murat'ın evlilik teklifini kabul eden Ayşegül adeta bambaşka biri haline gelerek Can'a onu çok sevdiğini söyler.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum altay

cok guzel bir film hic bitmesin

yorum gul

iyi bir dizi cok beyeniyoruk


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 26. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 25. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı özeti