facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı 16 Ocak Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Bu akşam 26.bölümü ile ekranlara gelecek olan İlişki Durumu Karışık dizisinde çok saçma olaylar meydana geliyor. Murat'ın evlilik teklifini kabul eden Ayşegül adeta bambaşka biri haline gelerek Can'a onu çok sevdiğini söyler.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı 16 ocak Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı Yorumları (8)
yorum İsimsiz

Ayşegül ile Can 'ın romantik halleri çok güzel hiç ayrılmasınlar. Dizinin devamını bekliyoruz.

yorum İsimsiz

Banada cök iy fil dey jem

yorum İsimsiz

keşki her gün izleye bilsek ve bu dizi heç bitmesin

yorum emine

27 bolumu neden verilmedi? biz bu bolumu bekliyoduk.

yorum Fatma

Süperrrrrrrrrsin can ve ay can

yorum İso

Cok guzl.

yorum İsimsiz

Her bakislari birayri guzel can sevgisinin arkasinda bu cok guzl önemli oln da bu bizler hayatimizda böyle sevgisine sahip cikan varmi her ne olursa olsun yok tabi olanlar varsa sahip ciksin bu dizi sper okadar

yorum İsimsiz

Hala hamilelik yalani devam ediyor pes


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 26. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 25. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı özeti