facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Bu akşam 28.bölümü ile ekranlara gelecek olan İlişki Durumu Karışık dizisinde Elif'in Can'a yazdığı mektup Can'ın ellerindedir. Gerçeklerin ortaya çıkmasına çok az kalmıştır. Mediha Can'ın o mektubu açmasına engel olabilecek midir? Ayşegül'ün hafızası yerine gelecek mi? Elif ve Mediha ne yapacak?

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Suzan

Ayşe gülü çoooook seviyorum


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 28. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı özeti