facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı 20 Şubat Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Gülendam her şeyi itiraf etmeye karar vermiştir. Ayşegül'ü karşısına alıp Elif ile ilgili gerçekleri anlatır. Ayşegül'ün öğrendikleri yenilir yutulur cinsten değildir. Ayşegül Elif'in hamileliğini sorgulamaya başlar. Murat Ayşegül'e sevgililer günü için bir sürpriz hazırlamıştır. Can Murat'ın sürprizi bozmak için elinden geleni yapar.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı 20 şubat Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (3)
yorum anonim

Canın Indi yadina düşdü aysegul elifnen annesi cani qoyun yerinə qoyublar

yorum İsimsiz

İki uc haftadir insanlari oyaliyonuz bu nasil is ya zaten milletin sitresi kendine yetiyo konu bulamiyosunuz mademki konu bulamiyorsunuz bitirin bari bu ne ya guya canda doktorluk okumus ama aptal yerine konuyor haberi yok

yorum pembe

Yorum yok....Can hala eski Can.güya Ayşegülü seviyor!.Bu ne sevgi yaa! Olmaz olsun


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 30. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 31. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti