facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı 20 Şubat Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Gülendam her şeyi itiraf etmeye karar vermiştir. Ayşegül'ü karşısına alıp Elif ile ilgili gerçekleri anlatır. Ayşegül'ün öğrendikleri yenilir yutulur cinsten değildir. Ayşegül Elif'in hamileliğini sorgulamaya başlar. Murat Ayşegül'e sevgililer günü için bir sürpriz hazırlamıştır. Can Murat'ın sürprizi bozmak için elinden geleni yapar.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı 20 şubat Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Terane

Fef kaledeninin fesi ya bu dizi.Bayılıyoruz alelikle bu diziye.çocuklarımda her kes Auşegül,Can söylüyor

yorum Terane

Fef kaledeninin fesi ya bu dizi.Bayılıyoruz alelikle bu diziye.çocuklarımda her kes Auşegül,Can söylüyor

yorum İsimsiz

Cok guzel inanilmaz dizimiz, yazan oynayan tum kadraya tesekkurler.


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 30. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 31. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm Fragmanı özeti