facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Elif'in hamilelik yalanının Ayşegül tarafından anlaşılmasıyla şok yaşayan Mediha dili tutulmasına rağmen her şeyi kontrolü altına almaya çalışır. Yalanlarının ortaya çıkmasıyla Elif ve Mediha kafa kafaya verip yeni bir entrika arayışına girerler. Ayşegül artık boş işleri bırakıp kariyeri ile ilgilenmek ister. Ünlü yazar Tuna Kiremitçi ile birlikte çalışmaya başlayan Ayşegül'ü hem Murat hemde Can çok kıskanmaktadır.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı 27 şubat Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Artık iyilere doğru gidilsin.......

yorum İsimsiz

Super dizidir


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 32. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm Fragmanı özeti