facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı 5 Mart Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Murat ve Ayşegül evlilik hazırlıklarına başlamıştır. Can ise bu evliliği bozmak için bir şeyler yapmak zorundadır. İsmail'den öğrendiklerinden sonra kendine gelen Can Ayşegül'ün tekrar elinden tutmak zorunda olduğunu anlar. Ayşegül'ü artık ikna etmek mümkün olmayacaktır bu yüzden tek çözüm onu nikah günü kaçırmaktır.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı 5 mart Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Sabi Çikurel 1933

Mükemmel bir dizi.Vokaller fon müzik seçilen şarkılar çok iyi. Keşke Ayşegülün Can ve muratla yaşadığı duygusal anların fon müziği aynı olmasa idi. Bir bildiğiniz vardır elbet. tüm çalışanlarına teşekkürler.BİZLERİ ÇOK Mutlu ettiniz

yorum Ayla

Süper dizi bayılıyorum❤️❤️❤️

yorum Resul Memmedov

Super Can Aywegul


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 32. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 33. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm Fragmanı özeti