facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı nette ilk burada yayınlanmıştır.
Murat ve Ayşegül'ün düğününü basan Can kaşla göz arasında Ayşegül'ü bir dağ evine kaçırmıştır. Ayşegül naz yapsa da durumdan pek de rahatsız değildir. Ayşegül Can'ı affetmemek için işi inada bindirir. Can Ayşegül'e kendini affettirmek için her yolu denemektedir.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Ela

Bence artik final yapsinlar cani yeni dizilerde gorelim bu dizinin hic bir konusu kalmamis


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 33. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 33. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm 2. Fragmanı özeti