facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı 19 Mart Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Ayşegül Can'ın Elif'ten boşanması için artık gün saymaktadır. Nikah masasında Can tarafından terk edilen Elif bunun intikamını almaya kararlıdır. Murat'ın ise Ayşegül'ün peşini kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur. Elif bir kadın programına çıkarak mağdur kadın rolünü oynar halkı kendi yanına çeker. Ayşegül'ün işi daha da zorlaşmaktadır.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı 19 mart Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 35. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti