Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı

 
Reklamlar
İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Ayşegül Can'ın Elif'ten boşanması için artık gün saymaktadır. Nikah masasında Can tarafından terk edilen Elif bunun intikamını almaya kararlıdır. Murat'ın ise Ayşegül'ün peşini kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur. Elif bir kadın programına çıkarak mağdur kadın rolünü oynar halkı kendi yanına çeker. Ayşegül'ün işi daha da zorlaşmaktadır.
Reklamlar
Yorum Yap

3 Yorum Yapıldı
  1. pembe: Biz sevmeyi bilmiyoruz.Sevmek ne olursa olsun sevdiğimiz kişinin iyiliğini istemektir.Onun mutlu olduğunu gördüğümüzde bizim de mutlu olmamızdır.sevmek budur.vijdanınızla hareket etmemizdir.Ama bir inat uğruna,iki sevgiliyi acımasızca ayırmaya çalışmak vicdansızlıktır terbiyesizliktir ,cahilliktir.Elif,onu yönlendiren Murat ve Mediha siz önce sevmeyi öğrenin.savmek zorbalıkla olmaz..
  2. Fatoş: Can'ın annesi rölünde oynayan nurseli idiz napmaya çalışıyor bu nasıl annelik ya oğlunu hiç düşünmeyen anne bi anne evladına bu kadar mı kötülük yapar bi dizide de anneleri kötü yapmayın ya vaz geçin artık bu düşünceden bütün kötülüğü anneler yapıyor evlatlarına deyiştirin artık şu düşünceleri bunu bu dizinin yazarına söylüyorum hangi kafayla yazıyorsun ya bu kadar mı kötü anneler Can'ın annesi oğlu için şimdiye kadar hiç iyi bişey yapmadı bu ne ya
  3. İsimsiz: cox güzel dizi.can ve ayşegül gerçekden de yakışıyorlar bir birlerine.keşke hayatda da birlikde olsalar.