facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı 19 Mart Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Ayşegül Can'ın Elif'ten boşanması için artık gün saymaktadır. Nikah masasında Can tarafından terk edilen Elif bunun intikamını almaya kararlıdır. Murat'ın ise Ayşegül'ün peşini kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur. Elif bir kadın programına çıkarak mağdur kadın rolünü oynar halkı kendi yanına çeker. Ayşegül'ün işi daha da zorlaşmaktadır.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı 19 mart Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum pembe

Biz sevmeyi bilmiyoruz.Sevmek ne olursa olsun sevdiğimiz kişinin iyiliğini istemektir.Onun mutlu olduğunu gördüğümüzde bizim de mutlu olmamızdır.sevmek budur.vijdanınızla hareket etmemizdir.Ama bir inat uğruna,iki sevgiliyi acımasızca ayırmaya çalışmak vicdansızlıktır terbiyesizliktir ,cahilliktir.Elif,onu yönlendiren Murat ve Mediha siz önce sevmeyi öğrenin.savmek zorbalıkla olmaz..

yorum Fatoş

Can'ın annesi rölünde oynayan nurseli idiz napmaya çalışıyor bu nasıl annelik ya oğlunu hiç düşünmeyen anne bi anne evladına bu kadar mı kötülük yapar bi dizide de anneleri kötü yapmayın ya vaz geçin artık bu düşünceden bütün kötülüğü anneler yapıyor evlatlarına deyiştirin artık şu düşünceleri bunu bu dizinin yazarına söylüyorum hangi kafayla yazıyorsun ya bu kadar mı kötü anneler Can'ın annesi oğlu için şimdiye kadar hiç iyi bişey yapmadı bu ne ya

yorum İsimsiz

cox güzel dizi.can ve ayşegül gerçekden de yakışıyorlar bir birlerine.keşke hayatda da birlikde olsalar.


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 35. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm Fragmanı özeti