facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.
Elif Can'dan boşanması karşılığında Ayşegül'ün evini istemektedir. Can bu durumu ne kadar Ayşegül'den saklamaya çalışsa da başarılı olamaz. Ayşegül'ün Elif'e verdiği tepki şaşırtıcıdır Can Naci'den Elif'in isteklerine karşılık şahitlik yapmasını ister. Fakat Naci'ninde bir şartı vardır. Mediha Naci'yi kararından döndürmeye çalışır. Ev konusu halledilmek üzereyken bu defa Elif başka bir şantajla Ayşegül'ün kapısını çalar.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum kuyt

Muhtesem yuzyil kosemde ne olacak yayinlanmadi biliyorum bari ne olacak fragman cikmadan yaziyla gonderin her zaman


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 35. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm 2. Fragmanı özeti