facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.
Elif elindeki son kozunu da oynayarak İso'yu Ayşegül'ün elinden almak ister. Can İso'yu Elif'in eline bırakmamak için boşanmaktan vazgeçer. Neyse ki bu defa şans İso'dan yanadır. Elif hezimete uğrar. Ayşegül Murat'ın yardımıyla dergiye yazar olarak girdiğinden habersiz çalışmaktadır. Murat bu durumu Ayşegül ile tekrar görüşebilmek için fırsat olarak kullanır.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 37. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm 2. Fragmanı özeti