facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı 2 Nisan Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Elif elindeki son kozunu da oynayarak İso'yu Ayşegül'ün elinden almak ister. Can İso'yu Elif'in eline bırakmamak için boşanmaktan vazgeçer. Neyse ki bu defa şans İso'dan yanadır. Elif hezimete uğrar. Ayşegül Murat'ın yardımıyla dergiye yazar olarak girdiğinden habersiz çalışmaktadır. Murat bu durumu Ayşegül ile tekrar görüşebilmek için fırsat olarak kullanır.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı 2 nisan Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Sabi Çikurel 1933

Entrika.duygu.komedi ve heycan kol kola geziyor.gezecek ki dizi devam etsin.Başta yönetmenimize.her birii birer star olan oyuncuylara ve tüm ekibe TEŞEKKÜRLER.

yorum İsimsiz

Ayşegülü bir rahat bırakın,yeter çektirdiğiniz.Buldunuz kimsesiz kızı,sizleri tanımadan önce belki daha mutluydu.Murat,Elif ve Mediha sıde hiç merhamet yok mu?Ne ara bu kadar vahşi oldunuz.Sizden kaçtığı halde yine peşindesiniz.Can Ayşegül ü al gidin başka bir yerde yaşayın.

yorum İsimsiz

Hayret bir şey.Heryerden de Murat çıkıyor.Ayşegül de Ona yüz veriyor.Aslında onu can bulmalı.


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 37. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm Fragmanı özeti