facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2.Fragmanı bu akşam televizyonda yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize de eklenecektir.
Can ve Ayşegül'ün hayatlarında yeni bir sayfa açılmıştır. Can ve Ayşegül artık kapı komşusudur. Can gerçek kimliğini tüm mahalleliye karşı saklamaya çalışırken diğer yandan Ayşegül'ün Can'ın etrafında olmasına rağmen sıradan hayatına devam etmeye çalışır. Ayşegül'ün çalıştığı dükkan batmak üzeredir. Ayşegül dükkan sahibine yardımcı olmak için bir fikir geliştirir fakat işler hiçte yolunda gitmez.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (3)
yorum İsimsiz

Salı günü yada perşembe gününe ilişki durumu alınsın.çarşamba günü olursa şansı azalir

yorum Eda

İlişki durumu karışık cumartesi günü daha iyiydi.eski yayın gününe donmeli .çünkü çarşamba günü bütün kanallarda iddali diziler var.reytingi dusecek.

yorum pinar fidan

Yani cumartesu bi anlami vardi ne ysoti shiwvtv o saatte poyraz var bu kadar Izleben bi dizi hic izlenmesinmi istiyorlar anlamaddim cik sacma yayin saatini degistirin ltf


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2.Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 36. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 37. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 38. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 38. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti