facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı yayınlandı.
Ayşegül'ün yeni taşındığı mahallede yıkım kararı alınmıştır. Tam da yeni bir hayata başlamışken yıkım kararının çıkmasıyla Ayşegül'ün hayalleri yıkılmıştır. Ayşegül'ün artık seni sevmiyorum sözüyle yıkılan Can kendini geri çeker ve çevresinden uzaklaşır. Şimdi sıra Ayşegül'e gelmiştir. Ayşegül Can'ın gönlünü almak için uzun süre peşinden koşması gerekecektir.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı Yorumları (3)
yorum çiçek

Berk Oktay izleyiciyi sokmamak için biraz uzak kalmayıdüşünüyormuş ama bu dizi onunla ve Seren'le güzel ve onları birlikte görmek istiyoruz.

yorum İsimsiz

İlişki durumu evliyi dört gözle bekliyoruz.

yorum İsimsiz

Devam ein


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2.Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm fragmanı,İlişki Durumu Karışık 38. Bölümde neler olacak, İlişki Durumu Karışık 35. Bölüm ne zaman, İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 40. Bölüm 2. Final Fragmanı özeti