facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı 8 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 6. Bölümü ile 15 Ağustos 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da Show tv ekranlarında sakın kaçırmayın...
Can, Elif'in başına gelenlerden Murat'ı sorumlu tutar ve hesap sorar. Ancak Can'ın bilmediği olaylar cereyan etmiştir ve Murat aralarında geçenleri Can'a bir kısmını anlatır. Elif ile öpüştüklerini söyleyen Murat, Can'ı deli eder. Elif ile neden bu kadar çok ilgilendiğinin hesabını soran Murat eşi ile ilgilenmesi gerektiğini ve Evli bir adam olduğunu unutmaması gerektiğini hatırlatır.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı 8 Ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (7)
yorum bahar

Arkadaslar 6.bolumu neden yayinlamadilar yoksa reytinklermi dusuk oyuzdenmi koymadilar bilgisi olan varmi yoksa bitireceklermi diziyi boyle guzelbidizi bitmez heralde.

yorum aynur

aysegul sen ama cok tatlisin her altinci gunu seni izleyirem sei hic kacirmeram evet biraz iliski durumu karisik

yorum gülbahar

sonu kötü ya... :(

yorum gunew

Off yaa!ne zaman Aywegulle can sevecekler bir birlerin.elife Cok qicik olurum Ben!:

yorum bahar

Bence 6.bolum 2.frakmanda cozulecek hersey bakalim aysegulmu yoksa elifmi gorecez.

yorum bahar

6.bolumu pek anlamadim birisi yaruya goruyor yada gercek can tabikide elifi secer ama aysegulun yanagindan niye optu can hem elifi istiyor hemde aysegul yaninda olsun isyiyor bakalim nasil olacak.

yorum İsimsiz

Cok guzel ve cok dogal ayse gul yapmacik bir oyuncu degil biraz cocuksu ve saf rol oynadigi halde


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm 2. fragmanı,İlişki Durumu Karışık 6. Bölümde neler olacak,İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm ne zaman,İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Fragmanı özeti