facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı 29 Ağustos Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı özeti: İlişki Durumu Karışık 8. Bölümü ile 29 Ağustos 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da Show tv ekranlarında sakın kaçırmayın...
Elif, Ayşegül'e meydan okur hodri meydan diyerek ortalığı karıştırır. Ayşegül'ün kıskançlık krizleri bitmek tükenmek bilmez.
Murat, Ayşegül'ün senaryosunu satın alır ve kazandığı ilk para ile de kendisine yemek ısmarlamasını ister. Yemek yemeğe giderlerken Can'ın yeni çıkan ve vizyonda olan filmini izlemeye giderler sonra yemeğe giderler. Gişede Ece ile Efe ile karşılaşır.

İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı 29 ağustos Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı Yorumları (5)
yorum Astana

aysegulcum seni seni seviyorum

yorum Yozgat\'li Gülcan

Süpersin Ayşegül hayranım vallahi sana

yorum Aygül

Bayılarak izliyorum emeginize sağlık ya

yorum Aygul

Aysegul harikasin

yorum ask

Çok güzel dizi elife sinir oluyorm ya... ne istediğini bilmiyor can'i parmağında oynatıyor. Ayşegül can aşık olsunlar pls..


Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı,İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm konusu,İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm özeti,İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm yeni fragmanı,İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm 2. fragmanı,İlişki Durumu Karışık 8. Bölümde neler olacak,İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm ne zaman,İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm saat kaçta,İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm hangi gün, İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 8. Bölüm Fragmanı özeti