facebook twitter Google Plus
İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı 25 Temmuz Ayşegül Ve Can Tekin'i Bekleyen Sürpriz Ne?
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı özeti: Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. İlişki Durumu Karışık 4. bölümü 25 temmuz cumartesi akşamı saat 21:00'da Atv ekranlarında sizlerle. Can Tekin'in dedesi Ayşegül ile evliliklerinden şüphe etmektedir. Ayşegül'ün aklına bir fikir gelir ve Can Tekin ile birbirlerini daha iyi tanımak adına girişimlere başlarlar. Can Tekin'in annesi Ayşegül'ün açığını aramaya başlar. Bir aile yemeğinde oğluna okunmuş suyu içirmeye çalışan Mediha hanım başarılı olacak mı?
İlişki Durumu Evli dizisi her Cumartesi 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı 25 temmuz Ayşegül ve Can Tekin'i bekleyen sürpriz ne? fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İlişki Durumu Evli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İlişki Durumu Karışık ,İlişki Durumu Karışık ne zaman,İlişki Durumu Karışık fragmanı izle,İlişki Durumu Karışık dizi fragmanı,İlişki Durumu Karışık konusu,İlişki Durumu Karışık oyuncuları, İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, İlişki Durumu Karışık 4. Bölüm Fragmanı özeti